کد خبر:12657
پ
۰-Resizd-002
رئیس شورای اسلامی شهر رشت :

امنیت و سلامت دو مقوله مغفول مانده / قدردان مدافعین سلامت هستیم

رشت – غدیر خبر – رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: امنیت و سلامت دو مقوله مغفول مانده است که تا زمانی از این بابت خطری ایجاد نشود به اهمیت آن ها پی نمی بریم.

به گزارش غدیر خبر/ محمد حسین واثق کارگرنیا در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت میرشیخی با گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر ایران اسلامی بالاخص شهدای مدافع سلامت اظهار کرد: حضور در جمع خانواده های معظم شهدا توفیقی از جانب پروردگار است و همواره قدردان مدافعین سلامت هستیم.
  وی با بیان اینکه تمامی شهدای عزیز از جمله شهدای مدافع سلامت بدون منت خدمت کردند افزود: پرستاران و در مجموع کادر درمان در دوران کرونا خالصانه و عاشقانه در محل خدمت حضور پیدا کردند و با آنکه اطلاع داشتند ممکن است به این ویروس منحوس مبتلا شده و جانشان را از دست بدهند، اما باز هم ایثارگرانه برای خدمت به مردم درنگ نکردند.
  کارگرنیا به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون پرستاران گرانقدر اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب درباره پرستاران فرمودند: پرستاران عزیز ما در دوران کرونایی و در شرایطی بسیار دشوارتر و پراضطراب‌تر از شرایط معمولی، کار بزرگی را به ثبت رساندند و صحنه‌ها و فعالیت‌هایی را به نمایش گذاشتند که حقیقتاً اعجاب‌انگیز است.
  رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه دو مقوله سلامت و امنیت همواره مغفول هستند تصریح کرد: بر خودمان وظیفه می دانیم که از تلاش های مجموعه خدوم و پرتلاش کادر درمان تقدیر کنیم و درب شورای اسلامی شهر رشت به روی همه شهروندان گرانقدر به ویژه خانواده معزز شهدا باز است و ان شاا مشمول دعای خیر شهدا شویم.
منبع
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید