Mojtaba
IMG-20221124-WA0011
پس از تاکیدات و تذکر رئیس شورا انجام گرفت:

آغاز عملیات اجرایی سنگ فرش بازار رشت

رشت - غدیر خبر: پس از تاکید و تذکر رئیس شورا پیرامون وضعیت نامناسب کف پوش بازار رشت، عملیات اجرایی سنگ فرش بازار رشت در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
۵۴۰_۱۱۸۶۵

اجرای طرح فاضلاب سیاهکل به ارزش ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال نیازمند همدلی و حرکت جهادی است

گیلان - غدیر خبر: در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به منظور واگذاری کارهای باقیمانده طرح فاضلاب شهرهای آستانه اشرفیه، لاهیجان، سیاهکل، رودسر و فومن در استانداری گیلان، نشستی با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و نماینده مردم شریف شهرستان لاهیجان و سیاهکل در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
o_c6b20fa

میز خدمت جهادی شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

رشت - غدیر خبر: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، صبح روز جمعه، ۴ آذرماه ۱۴۰۱ میز خدمت جهادی شرکت گاز با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در مصلی امام خمینی شهر رشت برگزار شد.
۰٫۰۲_۱
فرماندار رشت در روز پر ترافیک بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان، تصریح کرد‌؛

روانسازی بار ترافیکی رشت با بهره‌برداری از پل های در حال اجرا

رشت - غدیر خبر: فرماندار رشت با اشاره به مشکلات ناشی از افزایش میزان تردد در محورهای شهرستان در ساعت پر ترافیک و همچنین با ورود مسافرین و گردشگران در ایام تعطیل و پایان هفته، اظهار داشت: با بهره‌برداری از پروژه های دردست ساخت، شاهد روانسازی تردد و کاهش بار ترافیکی خواهیم بود.
IMG_7281
استاندار گیلان در دیدار رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور تاکید کرد؛

توزیع متوازن امکانات آموزش فنی و حرفه ای و توانمندسازی دانشجویان مهارتی مورد توجه باشد

رشت - غدیر خبر: استاندار گیلان با بیان اینکه باید زیرساخت های آموزش فنی و حرفه ای در استان تقویت شود، بر لزوم تدوین عناوین جدید آموزشی با رویکرد ظرفیت های موجود و نیازمندی ها تاکید و اظهار کرد: توزیع متوازن امکانات آموزش فنی و حرفه ای و توانمندسازی دانشجویان مهارتی مورد توجه باشد.
۸۸۰۰۰۸۰_۵۴۸
برداشت طلای سرخ از مزارع گیلان

آغاز برداشت زعفران در مناطق کوهستانی گیلان

گیلان - غدیر خبر: پیش بینی شده ۲۵۰ باغدار گیلانی امسال ۱۹۵ کیلو زعفران درجه یک برداشت کنند.
۶۲۴۳۳۲۵۵
فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت خبر داد:

برگزاری ۷۰۰ برنامه هفته بسیج توسط سپاه مرکزی رشت

رشت - غدیر خبر: به گفته فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت تمامی ۷۰۰ برنامه‌ در هفته بسیج در ۳۰۰ پایگاه مقاومت در شهرستان رشت برگزار می‌شود.
دیدار صدها نفر از مردم استان اصفهان
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار صدها نفر از مردم اصفهان:

علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است؛ بساط شرارت بدون شک جمع خواهد شد

ایران - غدیر خبر: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (شنبه) در دیدار صدها نفر از مردم اصفهان، اصفهان را شهرِ تحسین برانگیز علم و ایمان و هنر و جهاد خواندند و با اشاره به اینکه چالش اساسی امروز ما، چالش پیشرفت در مقابلِ «توقف و رکود و ارتجاع» است افزودند: استکبار در صف‌آرایی مبنایی در مقابل ملت ایران با تشدید ایران ستیزی، همه امکاناتش را برای القای ناامیدی و بن بست به اذهان مردم بخصوص جوانان بکار گرفته و امروز مهمترین شاخص اثبات ایران‌دوستی هر فرد، «پرهیز از یأس‌آفرینی و امیدسوزی» و «ترویج روحیه کار و تلاش و امید» است.
۷۵۰۶۵_۶۴۴

رییس فدراسیون فوتبال در تمرین امروز تیم ملی حاضر شد

ایران - غدیر خبر: مهدی تاج با حضور‌ در تمرین تیم ملی در قطر دقایقی با سرمربی تیم ملی گفتگو کرد.
۲۴۵۵۴۰ (۱)
با هدف استفاده از خدمات بیمه ای صورت گرفت؛

دیدار و نشست مشترک مدیرکل بهزیستی گیلان با رئیس بیمه دانا شعبه رشت

رشت - غدیر خبر: صبح روز شنبه بیست و هشتم آبان ماه، سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان به اتفاق هیئت همراه با حضور در دفتر مدیریت بیمه دانا با حسن محمدیان رئیس بیمه دانا شعبه رشت دیدار و طی نشستی، در خصوص گسترش روابط و تعاملات بیشتر فی ما بین دو دستگاه در راستای ارائه خدمات بیمه ای با یکدیگر گفتگو و تبادل نظر کردند.
1 2 3 165