کد خبر:15934
پ
IMG-20220907-WA0102

دکتر زارعیان : سرکوب تعرفه‌ای باعث اختلال در بخش‌های مختلف شبکه‌ی ثابت شده است

گیلان. پایگاه غدیر خبر؛ معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران پیرامون مزایای اصلاح تعرفه حداقل نگهداری خط تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران، گفت: تعرفه‌های شرکت مخابرات ایران تقریبا از سال ۱۳۸۲ تا به امروز افزایشی نداشته است، اما طی این سال‌ها مدل تعرفه‌گذاری شرکت مخابرات ایران تغییر داشته است

پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر گزارش می دهد: دکتر «داوود زارعیان» معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا تاکید کرد: متاسفانه طی سال‌های گذشته انقباض یا سرکوب تعرفه‌ای باعث شده که بخش‌های مختلف شبکه به ویژه شبکه‌ی ثابت دچار اختلال شود و از طرف دیگر توسعه‌ی زیرساخت های اساسی متوقف شود.

وی، ادامه داد: عدم تغییر تعرفه‌ها طی این سال‌ها منجر به توقف تولیداتی شد که تنها خریدار آنها شرکت مخابرات ایران بود و به دنبال آن بسیاری از پیمانکاران بخش‌های توسعه و تولید، بیکار شدند و در همین حال مشکلاتی برای اداره‌ی امور جاری در شرکت مخابرات ایران به وجود آمد.

معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران، بیان کرد: از نظر بنده اگر روند تغییر نیافتن تعرفه‌ها ادامه پیدا کند، طی یک سال آینده شرکت مخابرات ایران با مشکلات شدیدی مواجه خواهد شد که نمی‌تواند آنها را کنترل و یا مدیریت کند.

دکتر زارعیان، تصریح کرد: اصلاح نظام تعرفه‌ای نگهداری تلفن ثابت شرکت مخابرات، نسبت به هزینه‌های توسعه‌ی بخش ارتباطات، تغییر حداقلی در تعرفه ها محسوب می‌شود که امیدواریم منجر به نگهداری شبکه با کیفیت مطلوب و متوقف نشدن توسعه شبکه شود.

معاون تجاری و خدمات مشتریان شرکت مخابرات ایران در همین راستا اظهار داشت: ما می‌توانیم خرابی کمتری را در شبکه شاهد باشیم و افت کیفیت شبکه را به حداقل برسانیم تا در نهایت بتوانیم به سایر شرکت‌های FCP سرویس‌های خود را ارائه دهیم و مشتریان، بهره مندی لازم را از خدمات داشته باشند.

وی، افزود: شبکه‌ی انتقال و شبکه‌ی دسترسی کشور طی سالیان گذشته توسعه پیدا نکرده است و شرکت مخابرات ایران در کنار این تغییر تعرفه‌ها متعهد شده است که شبکه انتقال کشوررا نیز نوسازی کند و جزو برنامه‌های اصلی ما است و در نهایت بیشترین تاثیر آن بر روی کیفیت سرویس‌های ارائه شده به مشتریان خواهد بود.

منبع
روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید