کد خبر:1814
پ
n00357176-b

با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان؛ از کتاب “از کوه‌ها بپرسید” در لنگرود رونمایی شد

رشت – غدیر خبر – کتاب “از کوه‌ها بپرسید” مشتمل بر خاطرات فرهاد آذر ارجمند از رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس در کردستان،در دانشکده پرستاری شهرستان لنگرود رونمایی شد.

به گزارش غدیر خبر به نقل از ایثار گیلان؛ کتاب از کوه‌ها بپرسید برگرفته از خاطرات فرهاد آذرارجمند از رزمندگان لنگرودی دوران دفاع مقدس است که در کردستان عملیات چریکی انجام می داد. 

سردار محمدعلی حق‌بین مسئول آموزش نیروى زمینى سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم با بیان اینکه وحدت مهمترین عامل فتنه گریهای دشمنان است گفت: دشمن برای مقابله با انقلاب و ایران، فقط یک قشر خاص را در هدف قرار نمی‌دهد بلکه همه افراد از هر قشر و تفکری که در ایران زندگی می‌کنند هدف توطئه های شوم دشمن قرار دارند.
عباس بایرامی رییس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور‌ هم با بیان اینکه آثار هنری و نوشتاری در زمینه دفاع مقدس اندک است افزود: ۳۲۸ عنوان کتاب در زمینه تاریخ شفاهی در کشور به چاپ رسیده است.‌
حسین مصطفی پور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان نیز با بیان اینکه ایران در دوران دفاع مقدس در مقابل همه قدرت‌ها ایستادگی کرد، گفت: دفاع مقدس گنجینه‌ای است که باید از آن‌ها بهره برد و مفاهیم دفاع مقدس را به نسل آینده انتقال داد.
این مراسم با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان برگزار گردید و در ادامه عبداله پاکاری از فرهاد آذر ارجمند فرمانده عملیات سپاه بانه و مریوان در سال‌های دفاع مقدس و نویسنده این مجموعه تجلیل بعمل آورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید