کد خبر:17627
پ
IMAGE11690876955723

انتقال محموله فاقد مجوز از چابکسر

گیلان – غدیرخبر: فرمانده انتظامی استان از کشف ۶ تن مرغ فاقد مجوز حمل و بهداشت در بازرسی از یک دستگاه کامیون در ایست و بازرسی چابکسر شهرستان رودسر خبر داد.

به گزارش پایگاه غدیر خبر: سردار “عزیزاله ملکی” اظهار داشت: برای ارتقاء امنیت اجتماعی و جلوگیری از ورود و خروج کالای فاقد مجوز و قاچاق، محورهای مواصلاتی استان گیلان به صورت مستمر توسط پلیس کنترل می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر حین کنترل وسایل نقلیه عبوری به یک دستگاه کامیون که در محور خروجی استان در حال تردد بود، مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو، ۲ هزار و ۳۰۴ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز حمل و بهداشت به وزن تقریبی ۶ تن کشف شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان از تحویل این محموله برابر هماهنگی قضائی به قرنطینه دامی خبر داد و با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۵ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این خصوص متهم ۳۲ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: برای حفاظت از بهداشت غذایی، پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیر و همچنین جلوگیری از قاچاق دام و طیور، حمل این قبیل محموله‌ها باید با مجوز مراجع مربوطه انجام شود.

منبع
پايگاه خبري پليس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید