کد خبر:17079
پ
IMG_20230605_135133_441

اقدامات فرهنگی کمیته امداد امام(ره) گیلان به مناسبت دهه کرامت: از برگزاری جشن تکلیف تا اعزام بیماران صعب العلاج به مشهد مقدس

گیلان.غدیر خبر؛ معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان گفت: برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی به مناسبت دهه کرامت برای مددجویان تحت پوشش اجرا شد

پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر گزارش می دهد: وحید بافکری «معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان»، با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی در طول دهه کرامت، اظهار کرد: همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) جشن تکلیف ۱۵۰ دختر مددجوی تحت حمایت در مصلای امام خمینی(ره) رشت برگزار شد.

بافکری خاطرنشان داشت: همچنین به ۳۵۰ نفر از دختران مددجویی که طی این ایام به سن تکلیف رسیده اند بسته حجاب و نماز اهداء شد.

وی، از اعزام یک کاروان بیماران صعب العلاج به مشهد مقدس خبر داد و افزود: در این ایام ۴۳ بیمار صعب العلاج و مددجوی تحت حمایت با مشارکت نمایندگی آستان قدس رضوی استان به زیارت حرم ملکوتی امام رضا(ع) مشرف شدند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان در ادامه ضمن اشاره به اجرای برخی برنامه ها در سطح ادارات و مراکز تابعه، ادامه داد: برپایی جشن های دهه کرامت، برگزاری برنامه ها و مسابقات فرهنگی از دیگر فعالیت هایی بود که به مناسبت دهه کرامت در ادارات و کانون های فرهنگی تابعه اجرا شد.

بافکری در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن ایام ١۴ و ۱۵ خرداد، کمیته امداد برنامه هایی از قبیل اعزام به مرقد مطهر امام راحل، برگزاری نشست های تخصصی، مسابقات فرهنگی، برپایی نمایشگاه و اجرای طرح فلاح را در دستور کار دارد.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید