کد خبر:16717
پ
۱۳۱۸۹۲۶_orig

دیدار مشاور وزیر و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با دو خانواده شهید فرهنگی در فومن

گیلان – غدیرخبر: مشاور وزیر در امور ایثارگران و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با خانواده دو شهید فرهنگی استان در شهرستان فومن دیدار کردند. 

به گزارش غدیر خبر/ علی تن مشاور وزیر در امور ایثارگران، رضا ثقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با همراهی موسی فکور فرماندار فومن، شامگاه چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ با خانواده شهیدان خدمتگزار بافکری و سعید بزرگی راد دیدار و گفت و گو کردند.

تن مشاور وزیر در امور ایثارگران در این دیدارهای جداگانه؛ با ابلاغ پیام گرم و صمیمی دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رشادت ها و ایثار شهیدان والامقام را یادآور شد و اظهار داشت : انقلاب اسلامی و کشورمان، مدیون خون شهیدان، ایثارگران و خانواده شهداست و بر کسی پوشیده نیست که رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دوران پرافتخار دفاع مقدس ، موجب عزت و افتخار کنونی است.

وی دیدار و دلجویی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگر را یک وظیفه نه فقط برای مسئولان بلکه همگان دانست و ادامه داد : این دیدارها، علاوه بر تکریم و تقدیر، یادآور سلحشوری‌های دوران دفاع مقدس است.

مشاور وزیر در امور ایثارگران شهادت را اوجِ قله ایثارگری خواند و با نثار درود و صلوات به روان پاک شهدا، از خداوند متعال خواستار سلامتی و طول عمر با عزت برای خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران شد.

رضا ثقتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز در این دیدارها، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام گفت: شهدا حق بزرگی بر گردن همه آحاد جامعه دارند چرا که برای دفاع از ارزش‌ها، گام در عرصه جهاد نهادند و در این راه به شهادت رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: پدران و مادران شهدا در راه رضای الهی، بهترین سرمایه‌های خود را در مسیر خدمت به دین، نظام اسلامی و میهن هدیه کردند و بر این مبنا؛ اسوه های ایثار و نمونه های ارزنده استقامت و فداکاری هستند.

ثقتی دیدارهای منظم و مستمر با خانواده شهیدان و ایثارگران را مورد اشاره قرار داد و گفت: از این دیدارها ، برای انجام کارها و رسیدگی به امور، انرژی مضاعف می گیریم.

در پایان این دیدارها، لوح تقدیر و هدیه فرهنگی به مادر شهیدان خدمتگزار بافکری و بزرگی راد اهدا شد.

حاج حسین خدمتگزار بافکری پدر شهیدان عباس و سعید، همکار بازنشسته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن و خواهر شهید سعید بزرگی‌راد همکار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان است.

منبع
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید