کد خبر:16121
پ
n00444398-t
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان خبر داد:

امضای تفاهم‌نامه برای اعزام ایثارگران گیلانی به سفر عتبات عالیات

رشت – غدیر خبر: در راستای سفر خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان گیلان به عتبات عالیات، تفاهم نامه میان بنیاد گیلان با سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر و شرکت شاهدان کوثر به امضاء رسید.

به گزارش غدیر خبر/ در راستای اجرای دستور دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر اعزام ۳۰ هزار تن از این خانواده ها به سفر زیارتی عتبات عالیات، نشست مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره سازمان مجتمع های فرهنگی سیاحتی کوثر دوشنبه چهاردهم آذر ماه در تهران برگزار شد.
علی دستجردی، سفرهای زیارتی را مهم ترین مطالبات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عنوان کرد و گفت: با امضای این تفاهم نامه تمهیدات لازم برای اعزام هزار تن از جامعه معزز ایثارگری استان گیلان به عتبات عالیات فراهم شد.
مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره سازمان مجتمع های فرهنگی سیاحتی کوثر افزود: اعزام به عتبات عالیات شامل والدین، همسران، فرزندان معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و همسران آنان می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز به کیفیت بخشی خدمات در این سفر زیارتی اشاره کرد و گفت: ارئه خدمات مطلوب در جهت کسب رضایتمندی جامعه ایثارگری باید مورد توجه قرار گیرد و خدماتی که در این رابطه به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران ارائه می شود در شأن و منزلت این قشر عزیز باشد.
داوطلب با بیان اینکه در جهت خدمت رسانی موثر به جامعه هدف باید از تمامی ظرفیت ها استفاده نماییم اظهار کرد: با امضای این تفاهم‌نامه و فراهم شدن زمینه اعزام جامعه هدف به عتبات عالیات، آرزوی دیرینه پدران و مادران شهدا و ایثارگران محقق می شود.
وی افزود: از تعامل و هم افزایی سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با بنیاد در رابطه با سفر جامعه معزز ایثارگری به عتبات عالیات تشکر می کنیم و امیدواریم ایثارگران عزیز در این سفر معنوی بهره لازم را کسب نمایند . همچنین به منظور تسهیل در جهت ارائه خدمات، تفاهم نامه همکاری فیمابین بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با شرکت هوایی جهانگردی شاهدان کوثر تدوین و امروز به امضاء رسید.
در این جلسه اسماعیل ایوبی معاون فرهنگی آموزشی بنیاد گیلان، مدیر بانک دی استان و نمایندگان بانک دی حضور داشتند.
گفتنی است مهم‌ترین هدف این تفاهم‌نامه سه‌جانبه، علاوه بر گسترش همکاری‌های متقابل، اعطای تسهیلات مناسب برای اعزام ایثارگران به زیارت عتبات عالیات است.

منبع
ایثار گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید