کد خبر:14042
پ
۹۹۵۶۸b17-ab68-46cd-99fe-c430b56d8061

افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی شهرداری لنگرود با اعتبار ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در یوم الله دهه فجر

گیلان – غدیرخبر: ۱۱ پروژه شهرداری لنگرود با حضور سرپرست فرمانداری، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود و جمعی از مسئولین شهرستان همزمان با چهل و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

غدیر خبر – فاطمه مشفق: در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین فداکار ضمن گرامیداشت ایام ا…دهه فجر و یاد و خاطره همه شهدای ایران اسلامی و همچنین وی قدردانی از همت و تلاش شش ماهه مهندس طالبی سرپرست شهرداری لنگرود جهت انجام اقدامات ارزنده ایشان افزود: دهه فجر فرصتی است تا عملکرد مسؤولان را به مردم که ولی نعمتان ما هستند، انعکاس دهیم.
در ادامه مصطفی طالبی سرپرست شهرداری لنگرود نیز با بیان اینکه پروژه های قابل افتتاح ۶ عنوان و تعداد ۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است افزود: در آمد شهرداری ۸ میلیارد و ۴۱۰ میلیون تومان بود که ۹۰۰ میلیون تومان آن از اعتبارات استانی هزینه شده است.
طالبی افزود: علی رغم شرایط خاص اقتصادی که در شهر و کشور حاکم بود با عنایت پروردگار و با مساعدت و همکاری مجموعه خوب شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود  از باب تحقق بودجه نسبت به‌ سال قبل روال خوبی دارد و این  امر میسر نبود مگر با تدبیر همکاران در شهرداری که با کاهش هزینه ها  ایجاد کردند که نوعی مدیریت و سرمایه گذاری تلقی میکنیم.
وی در ادامه پروژه های قابل افتتاح شهرداری را؛ ساخت دیوار حائل رودخانه جنب خیابان شهید قبادی بطول ۵۰ متر، اجرای پروژه تعیین حریم و صیانت تالاب کیاکلایه به طول ۳۰۰۰ متر در دو فاز (فاز اول از بیمارستان شهید حسین پور تا میدان طبیعت و فاز دوم از جلو میدان طبیعت تا جلو مسکن مهر و جاده سالکویه) که مورد رضایت شهروندان قرار گرفت، عنوان نمود.
سرپرست شهرداری لنگرود روکش آسفالت کوچه مقداد ۲۲ به متراژ ۱۵۰۰متر مربع، روکش آسفالت کوچه مهر هشتم ۵۰۰۰ متر مربع، روکش آسفالت خیابان قوام ۷۰۰۰ متر مربع، روکش آسفالت خیابان شهید باقرپور (آب و فاضلاب سابق) ۳۰۰۰ متر مربع، روکش آسفالت کوچه مهر چهاردهم به متراژ ۱۵۰۰متر مربع، لوله گذاری کوچه های شهامت ۵ به طول ۲۰۰ متر طول، جمهوری ۳۶ به طول ۲۵۰ متر، شهید آذر ارجمند به طول ۸۰ متر را از دیگر پروژه های عمرانی مجموعه شهرداری لنگرود بیان نمود.
طالبی سرپرست شهرداری لنگرود در ادامه اظهار داشت: اجرای فاز سوم پروژه زیر سازی و احیای پارک حاشیه ای بلوار جمهوری (جاده چمخاله) بمتراژ ۸۵۰ متر مربع، اجرای پروژه اصلاح و ترمیم و نصب پالت فرش پیاده راه خیابان امام خمینی(ره) به متراژ ۱۵۰۰متر، اجرای پروژه بتن ریزی کوچه شریعتی سوم به متراژ۲۰۰ متر مربع، اجرای پروژه زیر سازی و بتن ریزی کوچه ولایت دوم به متراژ ۲۲۰۰ متر مربع، اجرای پروژه بتن ریزی کوچه های سعدی یازدهم به متراژ ۳۵۰ متر مربع و کوچه بینش ۱۶ به متراژ ۳۵۰ متر مربع بخش دیگری از پروژه های شهرداری لنگرود می باشد.
طالبی در خصوص مشکل زباله نیز اظهار داشت: در خصوص مشکل زباله نیز دستگاه ویندروتر که از کشور آلمان با برگزاری آگهی مناقصه خریده بودیم امروز خوشبختانه از گمرک ترخیص شده و به امید خدا در محل آتش نشانی شماره دو که جایگاهی تعیین شده است تا آماده شدن سوله بارگیری خواهد شد.
سرپرست شهرداری لنگرود در پایان از حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران ارشد شهرستان در جهت تحقق اهداف و اجرای پروژه ها تقدیر و تشکر نمود.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید