کد خبر:12826
پ
IMG-20211219-WA0006

نشست نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل بنیاد مسکن

رشت – غدیر خبر – دکتر جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر کار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با وی دیدار و در خصوص راهکارهای (توسعه عمرانی) گفتگو کرد.

به گزارش غدیر خبر/ در ابتدای این دیدار مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان گزارشی از عملکرد و برنامه های در دست اجرا بنیاد مسکن در سطح شهرستان های رشت و خمام را ارائه داد و در ادامه افزود: باتوجه به تعداد بالای روستاهای این شهرستان ها، در اجرای طرح های عمرانی به مشارکت و همیاری مردم و مسولین نیاز بیشتری داریم.

وی اظهار داشت: حمایتهای مسئولین به خصوص نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در جهت تخصیص بموقع اعتبارات جهت پیشبرد برنامه ها از انتظارات دستگاهای اجرایی و این نهاد است.
درادامه این نشست دکتر کوچکی نژاد ضمن قدردانی از عملکرد بنیاد مسکن، خاطر نشان کرد: هم اکنون شاهد تحولات بسیارخوبی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به خصوص در حوزه های عمرانی، تهیه و اجرای طرح هادی در روستاها هستیم.
گفتنی است: بررسی وضعیت اجرای پروژه های عمرانی در روستاها و میزان اعتبارهای لازم در اینخصوص و همچنین تعامل و همکاری بیشتر سایر دستگاه های اجرایی با این نهاد از دیگر موارد مطرح شده در این دیدار بود.​

منبع
روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن استان گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید