کد خبر:5632
پ
آب
در هفته چهل و سوم پویش هرهفته- الف- ب- ایران؛

۳۵ طرح ساز و کاری وزارت نیرو افتتاح شد

رشت – غدیر خبر – صبح امروز در هفته چهل و سوم پویش هرهفته- الف- ب- ایران به طور همزمان از ۳۵ طرح ساز و کاری وزارت نیرو بهره برداری شد.

به گزارش غدیر خبر/ وزیر نیرو در آئین افتتاح این طرح ها که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، گفت: با تلاش کارکنان صنعت آب و برق، تاکنون ۲۲۸ طرح ساخت و سازی و ۵۳ طرح ساز و کاری در کشور به بهره برداری رسیده است.

رضا اردکانیان اعتبار هزینه شده برای این طرح ها را بیش از ۲۶۸ هزار میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: اصلی ترین وظیفه وزارت نیرو ایجاد تحول در ساز و کارهاست که از ابزارهای موجود به واسطه تغییر نگاه شکل گرفته است.

وی افزود: ۵۰ طرح ساز و کاری و ۲۰۰ طرح ساخت و سازی دیگر نیز در قالب پویش هرهفته- الف- ب- ایران در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ در این مراسم ضمن تشریح ساز و کارهای ایجاد شده در صنعت آب و برق از سوی شرکت های مادر تخصصی، به دستور وزیر نیرو از طرح های ساز و کاری صنعت آب و برق کشور در هفته چهل و سوم پویش هرهفته- الف- ب- ایران رونمایی شد.

از این ۳۵ طرح ساز و کاری رونمایی شده، سه طرح مربوط به سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی (ساتبا)، سه طرح مربوط به شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، هفت طرح مربوط به شرکت مادرتخصصی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق (توانیر)، سه طرح مربوط به شرکت مدیریت شبکه برق ایران، ۶ طرح مربوط به شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران و ۶ طرح مربوط به شرکت مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور بوده و در حوزه ستادی وزارت نیرو نیز ۷ طرح ساز و کاری رونمایی شد.

منبع
روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفای گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید