کد خبر:3267
پ
۳۰۱۳۲۹
مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان :

امکان پرداخت حق بیمه و محاسبه دوران خدمت سربازی بعنوان سابقه، بصورت غیرحضوری فراهم گردید

رشت – غدیر خبر – بیمه شدگان تامین اجتماعی برای احتساب خدمت دوران سربازی در سوابق خود به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان به نشانی eservices.tamin.ir مراجعه نمایند .

به گزارش غدیر خبر/ علی حسین نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی با اعلام این خبر، افزود: در ششمین هفته از اجرای طرح ۳۰۷۰ که طی آن سی خدمت پر مخاطب سازمان غیرحضوری خواهد شد، امکان پرداخت حق بیمه و محاسبه دوران خدمت سربازی برای بیمه شدگان تامین اجتماعی در بستر اینترنت و با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان به نشانی eservices.tamin.ir  فراهم گردید.  

وی با اشاره به اینکه تمامی دارندگان کارتهای هوشمند پایان خدمت که اطلاعات آنها از طریق سازمان نظام وظیفه در اختیار تامین اجتماعی قرار گرفته است میتوانند از این فرصت برخوردار شوند اظهار داشت: در این سامانه تمهیدات اولیه جهت محاسبه و پرداخت حق بیمه دوران خدمت سربازی و لحاظ آن بعنوان سابقه بیمه ای برای متقاضیان فراهم گردیده که بدون نیاز به مراجعه حضوری از این پس اجرا می گردد.  

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این خصوص اذعان داشت: متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه مربوطه با مراجعه به قسمت بیمه شدگان، گزینه (( امور بیمه شدگان )) را انتخاب نموده و با مراجعه به منوی (( محاسبه خرید خدمت سربازی )) با درج کدملی و اطلاعات درخواستی در زمینه کارت پایان خدمت خود، نسبت به انجام فرایند تعریف شده بمنظور احراز و محاسبه حق بیمه اقدام می نمایند.  

شایان ذکر است مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی با شماره تلفن ۱۴۲۰ آماده پاسخگوئی به سوالات احتمالی شهروندان در این زمینه میباشد. 

منبع
روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید