کد خبر:20048
پ
IMG_20240525_100755_786

اعزام کاروان پیاده مرقد امام با حضور استاندار گیلان و فرماندار رشت: مسیری که ۲۷ سال با عشق طی می‌شود

رشت.غدیر خبر؛ کاروان زائران پیاده مرقد مطهر امام خمینی(ره) عصر روز (جمعه) با بدرقه استاندار گیلان، فرماندار رشت و جمعی از مسوولان از میدان شهدای ذهاب رشت راهی تهران شدند

به گزارش پایگاه خبری غدیر خبر؛ کاروان زائران پیاده مرقد مطهر امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، عصر روز (جمعه) با بدرقه و همراهی دکتر اسدالله عباسی نماینده عالی دولت در گیلان، سردار دامغانی فرمانده سپاه قدس استان، براتی معاون توسعه منابع و مدیریت استانداری و عاشوری فرماندار رشت و جمعی دیگر از مسوولان، از میدان شهدای ذهاب رشت راهی تهران شدند.

کاروان پیاده مرقد مطهر امام خمینی (ره) امشب در مصلی امام خمینی رشت اسکان خواهند داشت و صبح فردا حرکت می‌کند و ۱۴خرداد در مرقد امام راحل برای شرکت در سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضور می‌یابند.

مسئول کاروان پیاده مرقد مطهر امام خمینی ره گفت:۵۰۰ نفر از عاشقان امام ۳۵۰ کیلومتر مسیر را در ۱۰ روز طی می‌کنند.

چیزی که بعد این همه سال باعث می‌شود تا عاشقان امام این مسیر را طی کنند ارزش‌هایی است که امام و مکتب امام آن را برای انقلاب و نظام به جا گذاشته است.

امام با انقلاب اسلامی ایران زلزله‌ای در جهان برپا کرد که پس لرزه هایش هنوز ادامه دارد و قلب استکبار جهانی را نشانه گرفته است و تا اتصال به انقلاب جهانی حضرت مهدی ادامه دارد.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید