کد خبر:19830
پ
IMG_20240501_102327_934

با حضور فرماندار رشت رخ داد: معارفه سرپرست جدید بخشداری سنگر

غدیر خبر؛ فرماندار رشت در مراسم معارفه سرپرست جدید بخشداری سنگر با تاکید بر اینکه تمامی مدیران بایستی در مسیر گره گشایی از مشکلات مرد گام بردارند، گفت: خدمتگزاری به مردم بالاترین افتخار برای مدیران دولت سیزدهم است

به گزارش پایگاه خبری غدیر خبر؛ مهندس کیا عاشوری در جلسه شورای اداری بخش سنگر که با حضور امام جمعه و مسئولین ادارات بخش سنگر با دستور معارفه سرپرست جدید بخشداری برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تبریک روز شوراها، هفته کار و کارگر و معلم اظهار کرد: شورا و مسوولان محلی در سطح روستاها منشا کارهای بسیار خوبی شده اند.

وی با اشاره به هفته معلم آثار شهید مرتضی مطهری را ذخیره ای برای نظام آموزشی عنوان کرد و افزود: جوانان امروز باید از شهید مطهری الگو گرفته و مطالب ارزشمند وی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

عاشوری با تاکید بر اینکه معلمان باید ابعاد شخصیتی شهید مطهری را به نسل جوان منتقل کنند، ادامه داد: تعلیم و تربیت صحیح فرزندان می تواند نقش زیادی در رشد و بالندگی جامعه داشته باشد.

فرماندار رشت با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم بالاترین افتخار برای مدیران دولت سیزدهم است، اضافه کرد: قبول مسوولیت در این نظام که بر پایه خون شهیدان استوار شده، کار بسیار دشواری است.

وی با اشاره به اینکه بخش سنگر وسیع و دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری است، تصریح کرد: از این پتانسیل ها باید در راستای توسعه و آبادانی شهرستان استفاده کرد.

عاشوری با قدردانی از تلاش های بخشدار پیشین سنگر تغییر و تحول ها را امری طبیعی دانست و گفت: بخشدار به عنوان نماینده سیاسی دولت مسوولیت حاکمیتی از طرف نظام و دولت دارد که علاوه بر هماهنگی امور باید برای رفع مشکلات منطقه تلاش کند.

فرماندار رشت تصریح کرد: هدف از تغییرات مدیریتی استفاده از نیروهای جوان و تازه نفسی است که می‌تواند انرژی جدیدی را به مجموعه‌ها وارد کند و این ذات تغییر و تحول است.

عاشوری با اشاره به اینکه فرصت خدمتگزاری به مردم بسیار محدود است، گفت: مدیران در راستای گره گشایی و رفع مشکلات مردم گام بردارند.

وی افزود:امید آفرینی و کار جهادی در مسیر توسعه، لازمه دشمن ستیزی و وظیفه کارگزاران دولت سیزدهم است.

نماینده عالی دولت در مرکز استان با تشکر از خدمات حسین محبتی در مدت تصدی سمت بخشداری سنگر، برای مصطفی داداش زاده در جایگاه جدید آرزوی توفیق نموده و افزود: امید است تا سرپرست جدید بخشداری با عمل انقلابی، پاکدامنی و حضور میدانی در جهت امید افزایی، استمرار خدمات نظام اسلامی و تحقق برنامه‌های توسعه ای و محرومیت زدایی دولت مردمی ایران قوی موفق باشند.

مصطفی داداش زاده با سابقه ۲۱ ساله خدمت در بدنه وزارت کشور، پیش از این مسئولیت ریاست دفتر معاونین استاندار، کارشناس دفتر برنامه ریزی بودجه و تحول اداری و کارشناس آموزش حوزه ستادی استانداری گیلان را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید