کد خبر:19498
پ
۱۷۱۰۴۹۹۴۳۹۸۲۴dsn3dfgoq53tl13651pn3glvui.jpeg

مرکز مدیریت راه‌های کشور نسخه نوروزی وب‌سایت و اپلیکیشن ۱۴۱ را منتشر کرد

غدیر خبر؛ نسخه نوروزی وب سایت و اپلیکیشن ۱۴۱ جهت ارائه خدمات بهتر به هموطنان و کاربران جاده‌ای منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری عدیر خبر؛ رییس مرکز مدیریت راه‌های این سازمان گفت: در راستای تسهیل استفاده از اپلیکیشن ۱۴۱، اخبار و اطلاعیه بر اساس رابط کاربری جدید و کاربر پسندی به استفاده‌کنندگان ۱۴۱ نمایش داده می‌شود.
منصور فخاران افزود: همچنین انتشار اخبار صوتی سامانه تلفنی ۱۴۱ درخصوص محدودیت‌ها و وضعیت فعلی جاده‌های کشور، مشاهده موقعیت جغرافیایی ایستگاه‌های اخذ عوارض آزادراهی از قابلیت‌های جدید این اپلیکیشن است.
وی اشتراک‌گذاری اپلیکیشن ۱۴۱ در پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی، معرفی اپلیکیشن توسط کاربران را از دیگر قابلیت‌های جدید سایت و اپلیکیشن ۱۴۱ دانست.
فخاران تصریح کرد: با ایجاد حساب کاربری، گزارش‌هایی مانند تصادف و اثرات ایجاد شده، ایجاد راهبندان‌، حجم بالای تردد، انسداد، گزارش شرایط جوی جاده‌ها و مخاطرات جاده‌ای مانند عملیات عمرانی، وجود چاله و….، با توجه به موقعیت جغرافیایی به کاربر ارسال می‌شود.
وی افزود: علاوه بر وب‌سایت امکان ثبت شکایت در خصوص مشکلات راه، حمل ونقل باری و مسافری با وارد کردن اطلاعات و ضمیمه کردن اسناد و مدارک، برای کاربران اپلیکیشن ۱۴۱ نیز میسر شده است.
رئیس مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای راه‌اندازی ربات هوشمند برای پاسخگویی به کاربران را از جمله قابلیت‌های کلیدی سایت ۱۴۱ و رابط کاربری را از دیگر ویژگی‌های نسخه جدید وب سایت ۱۴۱ عنوان کرد.
رییس مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: با همکاری ستاد اقامه نماز کشور، امکان مشاهده حد ترخص و مسافت شرعی در مسیریابی سایت و اپلیکشن ۱۴۱ جهت برنامه‌ریزی تکالیف عبادی کاربران جاده‌ای فراهم شده است.

منبع
روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید