کد خبر:18285
پ
IMG_20231129_084632_135

دانش آموز رشتی، برنده جایزه قرعه کشی سیمکارت دانش آموزی همراه اول شد

رشت.غدیر خبر؛ جایزه برنده قرعه کشی سیمکارت دانش آموزی همراه اول(انارستان) به دانش آموز گیلانی پایه ششم در مخابرات منطقه گیلان اهداء شد…

خبرنگار؛ مریم معبدی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر ؛ در مراسمی
که با حضور گشتاسب خدابخش معاون تجاری و امورمشتریان، بابائی رئیس اداره امور مشتریان سیار و رئیس اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان در ساختمان ستادی برگزار شد،
یک دستگاه گوشی تلفن همراه به دانش اموز پایه ششم تحصیلی از شهر رشت احمد رضا رضایی که در مهرماه سالجاری درجشنواره همراه اول سیمکارت دانش آموزی انارستان به قید قرعه برنده شده بود، اهدا گردید.

گفتنی است: سیم کارت اعتباری رایگان همراه اول که برای مجموعه کودکان و نوجوانان (سنین ۶ تا ۱۸ سال) ایرانی و همچنین اتباع و پاسخ به نیازها و خواسته‌های آن‌ها طراحی‌شده که برای اولین بار در کشور عرضه می‌شود.
این سیم‌کارت ضمن پوشش دادن تمامی نیازهای مکالمه و پیامک این گروه سنی، امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم و پرسرعت، با بسته‌های متنوع و متناسب با سن آن‌ها را فراهم می‌کند.

همچنین از طریق این سیم‌کارت امکان اتصال به دنیای بزرگی از برنامه‌های جذاب و مفید فراهم میشود..برای فعال‌سازی این سیم‌کارت‌ کافی است یکی از والدین با در دست داشتن کارت و یا کد فعال‌سازی سیم‌کارت، اصل کارت ملی ولی (پدر یا مادر) و اصل شناسنامه فرزند به دفاتر همراه اول مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است : از جمله مزایای این سیمکارت فراهم سازی امکان مدیریت تبلت‌ها و تلفن‌های همراه و بومی کردن خدمات و محتوای آنها برای کودکان و نوجوانان و فراهم کردن الگوهای مناسب ارتباطاتی بین دانش آموزان و معلمین از طریق شبکه‌ اجتماعی بومی مختص کودکان و نوجوانان مکمل ارتباطات واقعی درون مدارس است.

منبع
اختصاصی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید