کد خبر:18105
پ
IMG_20231115_074119_666

نشست صمیمی رئیس اداره حراست با کارکنان حراست و حفاظت فیزیکی مخابرات منطقه گیلان

رشت. غدیر خبر؛ طی نشستی صمیمی با حضور رئیس اداره حراست و همزمان بارونمایی و تحویل البسه متحدالشکل کارکنان حراست و حفاظت فیزیکی مخابرات منطقه گیلان در ساختمان ستادی برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر؛ نشست صمیمی رئیس اداره حراست با کارکنان ستادی و حفاظت فیزیکی اداره حراست مخابرات منطقه گیلان در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی برگزار شد.
مهدی رحمان راد رئیس اداره حراست مخابرات منطقه گیلان در این جلسه ضمن خداقوت به همه همکاران حراست و حفاظت فیزیکی در سخنانی، به تشریح وظایف و رسالت کارکنان حراست و حفاظت فیزیکی مخابرات منطقه گیلان پرداخت.
مهدی رحمان راد، وظیفه کارکنان حراست و حفاظت فیزیکی در برقراری امنیت، نظم و آرامش در محیط اداری را بسیار مهم خواند و اظهار داشت: چشم و گوش هر سازمانی حراست و حفاظت فیزیکی آن مجموعه است.
رحمان راد افزود: در اهمیت مساعی کارکنان حفاظت فیزیکی همین بس که در همه ایام تعطیل، رسالت این عزیزان با جدیت بیشتر دنبال می‌شود و شبانه‌روز با همه توان برای تأمین امنیت مخابرات استان تلاش‌ می‌کنند.
وی خدمت کردن به مردم در جامعه به ویژه در مخابرات منطقه گیلان را دارای قداست، شأن و منزلت والایی دانست و گفت: حراست از مخابرات استان وظیفه دشواری است که برعهده همکاران تلاشگر حراست و حفاظت فیزیکی است.
رئیس اداره حراست مخابرات منطقه گیلان در پایان برای همه همکاران به‌ویژه کارکنان حراست و حفاظت فیزیکی آرزوی موفقیت، صحت و سلامتی نمود و ابراز امیدواری کرد؛ که با یاری خداوند متعال و کمک همدیگر بتوانیم محیطی امن برای کارکنان و به ویژه مشترکین عزیز در همه زمینه‌ها فراهم کنیم.
گفتنی است: با همت و تلاش مدیریت مخابرات منطقه گیلان و اداره حراست در این نشست البسه سالیانه پرسنل اداره حراست این منطقه ، شامل کت و شلوار ، پیراهن ، شلوار ، کفش و کاپشن تهیه و رونمایی شد و به همکاران پرتلاش حراست در سطح استان تحویل گردید.

منبع
روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان،
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید