کد خبر:17894
پ
IMG_20231023_105727_659

مسابقات تنیس روی میز کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در رشت برگزار شد

گیلان.غدیر خبر؛ هفدهمین دوره رقابتهای تنیس روی میز کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور, با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر؛ ، در این دوره از رقابتهای یکروزه, ۸۶ ورزشکار از ۲۳ استان حضور یافتند که در ۲ رده سنی زیر ۴۵ سال و بالای ۴۵ سال به میزبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت با هم به رقابت پرداختند.
در این رقابتها و در رده سنی زیر ۴۵ سال, رضا محجور از استان خراسان شمالی با غلبه برابر رقبای خود به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. همچنین ابراهیم فرخ وصال از ایلام به مقام نایب قهرمانی این رده سنی رسید, ایمان صفری از مازندران و سیدبهنام جلالی از خراسان رضوی به طور مشترک در مکان سوم رقابتهای تنیس روی میز کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور قرار گرفتند.
همچنین در پایان رقابتهای رده سنی بالای ۴۵ سال نیز, امین نادری از استان لرستان حریفان خود را شکست داد و عنوان نخست این دوره از رقابتها را به خود اختصاص داد.
گفتنی است: غلامرضا قلی زاده از اردبیل در مکان دوم قرار گرفت, کورش هدایتی از گیلان و رحیم صفری از آذربایجان شرقی به طور مشترک عنوان سوم این مسابقات را تصاحب کردند.
لازم به ذکر است: در پایان از سوی مسئولان برگزاری این رقابتها به نفرات اول تا سوم هفدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور, حکم, تندیس قهرمانی و همچنین جوایزی اهدا شد.

منبع
روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید