کد خبر:16969
پ
IMAGE11684567359596_002

قاچاقچیان حشیش در رودبار زمین گیر شدند

گیلان. غدیر خبر؛ فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۰ کیلوگرم ماده روانگردان از نوع حشیش و دستگیری ۲ قاچاقچی در شهرستان رودبار خبر داد…

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر؛ سردار “عزیزاله ملکی” طی گفت‌وگویی تغییر مصرف مواد مخدر از سنتی به سمت مخدر صنعتی را تهدیدی برای جوانان و نوجوانان دانست و خاطرنشان داشت: پلیس خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است و در این راستا با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.

وی در ادامه به دریافت خبری مبنی بر فعالیت ۲ قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان و بررسی موضوع توسط پلیس اشاره کرد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از انجام تحقیقات از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه پس از اقدامات فنی صورت گرفته مشخص شد، متهمان در حوزه استحفاظی شهرستان رودبار با یک دستگاه خودرو نیسان در حال انتقال مواد مخدر هستند، افزود: پلیس با حضور نامحسوس در محور مورد نظر خودرو این افراد را شناسایی و متوقف و در بازرسی از آن ۳۰ کیلوگرم ماده روانگردان از نوع حشیش را کشف کرد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان ۳۳ و ۳۵ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار ملکی اظهار داشت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با مجموعه انتظامی است.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی پلیس گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید