کد خبر:16676
پ
IMG_20230424_103918_231

مرکز نیکوکاری خلاق، در راستای تقویت حس تعاون، همفکری و به فکر همنوع بودن فعالیت می کند

رشت.غدیر خبر:
شور احسان ؛ بهار همدلی ؛ شکوه مهربانی؛ شور نیکوکاری؛ منتظر دستان پرمهرتان هستیم.
شماره کارت : ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۲۷۱۵۰
بنام مرکز نیکوکاری خلاق رشت

《از کمالات اختصاصی انسان ؛ احسان است. این موهبت عظیم که آیت کبرای الهی است، مختص خداوند سبحان و انسان است و بهای هر انسان به اندازه احسان اوست》

اختصاصی؛ به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر؛ رئیس هیات مدیره مرکز نیکوکاری خلاق رشت گفت: این مرکز با کد ۷۵۳۴ به شماره شناسایی ملی ۲۷۰۰۰۰۷۵۳۴ با مجوز کمیته امداد امام خمینی ره از سال ۹۸ شروع به فعالیت نمود.

شهربانو اسماعیل زاده ضمن تبریک عید سعید فطر ، اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا طی چندین مرحله بسته های معیشتی و بهداشتی را تهیه و بین خانواده های مددجو و شناسایی شده توزیع شد.

وی افزود: این مرکز طی این چند سال فعالیت خود خدمات قابل توجهی در زمینه های ارزاق و بسته های معیشتی؛ لباس و کفش و کیف؛ جهیزیه و لوازم ضروری زندگی؛ دارو و درمان؛ لوازم تحریر ؛ تعمیرات مسکن ؛ اشتغال فرزندان مددجو و …. ارائه نمود.

مدیر مرکز نیکوکاری خلاق ادامه داد: امسال نیز بمانند سایر سال ها و با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۱۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و کسانی که از طریق موسسه شناسایی شده اند توزیع شده است.

وی یادآور شد: همچنین با همکاری یکی از خیرین محترم موسسه و در اختیار گذاشتن مجموعه ی گردشگری و رستوران به مرکز نیکوکاری در این ایام ماه مبارک رمضان؛ در تهیه غذا ؛ طبخ و پخش افطاری بین نیازمندان همکاری و همیاری نمودن و توزیع صورت گرفت .

اسماعیل زاده تصریح کرد: مرکز نیکوکاری خلاق رشت با ۴ سال فعالیت توانسته نیکوکاران را سهیم شادی در تشکیل خانواده ها و خرید جهیزیه و لوازم ضروری زندگی؛ درمان ؛ تهیه بسته های معیشتی و حمایت از ایتام کند.

وی با بیان اینکه مرکز نیکوکاری خلاق رشت تنها مرکز نیکوکاری حوزه بازار رشت است، تاکید کرد: هیچگونه همکاری از سوی اصناف و بازاریان محترم صورت نگرفته است.

رئیس هیات مدیره مرکز نیکوکاری خلاق یادآور شد: از این عزیزان برای حمایت از خانواده های ایتام و سالمند تحت پوشش مرکز تقاضای کمک کردیم تا ما را در این راه همیاری نمایند.

شهربانو اسماعیل زاده افزود: این مرکز به تعهدات خود در بخش بازار عمل کرده و خانواده های بی بضاعت و کم بضاعت در سایر رشته های شغلی شناسایی نمود و مورد حمایت قرار داد. که در همین راستا نیاز مبرم به حمایت بیشتر اتحادیه ها و اصناف داریم.

وی تاکید کرد: مرکز نیکوکاری خلاق رشت در راستای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در سال ۱۴۰۲ برنامه های برگزاری نمایشگاه درخصوص دستاوردهای شغلی این قشر را در برنامه کاری خود پیش رو دارد.

گفتنی است: مرکز نیکوکاری خلاق رشت در راستای توانمند سازی زنان سرپرست خانوار در سال ۱۴۰۲ برنامه های برگزاری نمایشگاه درخصوص دستاوردهای شغلی این قشر را در برنامه کاری خود پیش رو دارد.

منبع
اختصاص پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید