کد خبر:16570
پ
IMG_20230318_120801_059

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان: مسئولان برای سلامت روان دانشجویان وقت بیشتری سپری کنند

گیلان.غدیر خبر؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه همه باید در کنار دانشجویان قرار بگیرند، گفت: همه مسئولان نظام سلامت به‌ویژه در بخش آموزش و دانشجویی باید وقت بیشتری برای سلامت روان صرف و سپری کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر؛ نشستی به‌منظور نقش مشاوره و سلامت روان دانشجویی با حضور دکتر محمدتقی آشوبی -سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی اسماعیلی – مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تعدادی از معاونین و مدیران ستادی در سالن اجلاس حوزه دانشگاه برگزار شد.
دکتر محمدتقی آشوبی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با بیان اینکه همه باید در کنار دانشجویان قرار بگیرند، اظهار کرد: همه مسئولان نظام سلامت به‌ویژه در بخش آموزش و دانشجویی باید وقت بیشتری برای سلامت روان صرف و سپری کنند.
وی با تأکید بر اینکه در دولت کنونی، مدیری که چندلایه برای ملاقات عمومی داشته باشد، قادر به کمک نیست، افزود: باید با اقدامات بهداشتی و مراقبتی لازم از تحمیل هزینه‌های گزاف به جامعه و ذینفعان کاست.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان سلامت روان جامعه دانشگاهی به‌ویژه دانشجویان را بسیار مهم دانست و گفت: باید این مسئله مهم با جدیدیت بیشتری در استان دنبال شود.
گفتنی است در این نشست ، گزارشی توسط دکتر مهرابیان – معاون فرهنگی دانشجویی در خصوص آسیب‌های اجتماعی، سلامت روان، مشاوره و دیگر امور اجرایی مرتبط با موضوع نشست، تبیین و تشریح شد.

منبع
پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید