کد خبر:15940
پ
IMG_20220816_232610_503

استاندار در دیدار با جمعی از فرزندان شهدای شاغل در استانداری و فرمانداری های گیلان عنوان کرد: مسیر خدمت به مردم با الگوگیری از شهدا روشن می شود

گیلان.غدیر خبر: استاندار گیلان اخلاص در عمل را رمز ماندگاری شهدا دانست و…

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر از گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی غروب روز چهارشنبه در نشست صمیمی با جمعی از فرزندان شهدای شاغل در استانداری و فرمانداری های استان افزود: امانت خدمت و نیز صیانت از آرمان‌ها، هر دو از سوی شهدای والامقام به ما سپرده شده و باید تلاش کنیم که امانت دار خوبی باشیم و با خدمت صادقانه به مردم، رضایت شهیدان و خداوند را کسب کنیم.

وی با بیان اینکه به تأسی از خداوند متعال و هدایت شهدا زیر پرچم ولایت گام بر می داریم، بیان داشت: با تمسک به امامت و ولایت و الگوگیری از شهدا به عنوان مشعل دار راه حق، مسیر خدمت به مردم روشن می شود.

دکتر عباسی با بیان اینکه خانواده شهدا با صبری زینبی، عزتمندانه در جامعه می درخشند، افزود: به طور قطع فرزندان شهدا در مسیر منویات پدران گرانقدرشان، علی رغم تحمل سختی های فراوان، خود نگین درخشان خدمت به مردم هستند.

در این نشست صمیمانه دو ساعته هریک از فرزندان شهدا به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

همچنین در این جلسه علاوه بر بیان مطالب توسط معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، محمدرضا حق بین مشاور و مسئول امور ایثارگران استانداری گیلان نیز گزارشی از اقدامات و فعالیت صورت گرفته ارائه کرد.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید