کد خبر:15869
پ
IMG-20220824-WA0058

بهره برداری از اجرای طرح هادی روستای پیش کنار

پایگاه خبری غدیر خبر؛
۳۹ پروژه اجرای طرح هادی با اعتباری بالغ بر ۵۶۵ میلیارد ریال در استان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر از گیلان؛ به مناسبت هفته دولت در آیینی با حضور مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، نمایندگان مردم شهرستانهای رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، امام پناهی فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران شهرستانی طرح هادی روستای پیش کنار بخش سنگر شهرستان رشت به بهره برداری رسید.

در ابتدا این مراسم مهندس حامد دائمی به ارائه گزارش عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در هفته دولت پرداخت و اظهار داشت : تعداد ۳۹ پروژه اجرای طرح هادی با اعتباری بالغ بر ۵۶۵ میلیارد ریال در استان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص پروژه آسفالت معابر روستای پیش کنار افزود: این پروژه به ۱۰۷۰۰ متر و با ۲۴ میلیارد ریال اعتبار افتتاح گردید.

در ادامه معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: توجه به پویایی اقتصاد روستا و حل مشکل اشتغال روستاییان برنامه دولت است.
محمدرضا شاملو افزود: اکنون اکثر روستاهای کشور از نظر امکانات زیر ساختی، رفاهی و بهداشتی در وضعیت مطلوبی قرار دارند.

شاملو با اشاره به اینکه هم اکنون مسئولان بر نقش روستاها در توسعه ملی واقف هستند، خاطرنشان کرد: در برنامه های توسعه توجه زیادی به رفع مشکلات رفاهی روستاییان شده بود و در برنامه توسعه ششم هم با نگاهی عمیق‌تر، راهکارهای رفع مشکلات اهالی روستاها تدوین می شود

منبع
روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید