کد خبر:15829
پ
o_c9df90c2

مراسم تجلیل از آزادگان شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

گیلان.غدیر خبر: با حضور مدیرعامل، معاونین، جمعی از رؤسای ستادی و امام جماعت شرکت گاز استان گیلان در سالن کنفرانس از آزادگان این شرکت تجلیل شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر از رشت؛ عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این مراسم آزادگان را از مهم ترین سرمایه های گاز دانست و گفت: آزادگان سرافراز بهترین سال های عمر خود را در اسارت گذراندند و با ایثار و ازخودگذشتگی نام میهن اسلامی ایران را جاودان کردند.

جمال نیکویی راه آزادگان را راهی ارزشمند و پرافتخار برای جامعه عنوان کرد و گفت: اگر امنیت و آرامشی در کشور وجود دارد مرهون رشادت ها و ازخودگذشتگی این دلاورمردان است.

وی آزادگان را الگوی جامعه بویژه جوانان دانست و اظهار داشت: همه کارکنان باید با الگوپذیری از این عزیزان درجهت خدمت به میهن اسلامی و مردم شریف بیش از گذشته تلاش کنند.

همچنین در این مراسم هر کدام از آزادگان درخصوص نحوه اسارت خود و مشکلات و مشقات دوران اسارت مطالبی را بیان کرده و اعلام آمادگی کردند تا پای جان برای پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی تلاش
و کوشش کنند.
گفتنی است: در پایان این مراسم از آزادگان سرافراز شرکت گاز گیلان، آقایان حسین فروتن، محسن محمودی، محمدصادق محمدی و مهدی خادم الفقراء با اهدای لوح تقدیر، تجلیل بعمل آمد.

منبع
روابط عمومی شرکت گاز گیلان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید