کد خبر:15805
پ
IMG_20220302_093715_649

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: آزادگان سرافراز، رنج دوران اسارت را به جان خریدند تا پرچم استقلال ایران

گیلان.پایگاه خبری غدیر خبر؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ضمن تکریم و پاسداشت مقام و جایگاه آزادگان، گفت: آزادگان سرافراز، رنج دوران اسارت را به جان خریدند تا پرچم استقلال ایران اسلامی بر زمین نیفتد

ن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر از گیلان؛ دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت ۲۶ مردادماه، سالروز ورود سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامی پیامی را صادر کرد.

در متن پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است: 

۲۶ مردادماه سالروز بازگشت سرافرازانه مردان آزاده به میهن اسلامی، فرصتی مغتنم برای پاسداشت مقام و جایگاه غیورمردانی است که با صبر و استقامت، رنجهای دوران اسارت را به جان خریدند تا پرچم استقلال و تمامیت ارضی ایران اسلامی بر زمین نیفتد.
سالگشت ورود تاریخی آزادگان به میهن اسلامی یادآور رشادت‌های آزادگانی است که پس از سال‌ها رنج دوری از وطن، با سربلندی به آغوش میهن اسلامی بازگشتند تا درس آزادگی و پایمردی را به آینده‌سازان میهن اسلامی بیاموزند.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، به‌پاس تحمل رنج و مشقت دوران اسارت، از عزیزان آزاده ایران اسلامی به‌ویژه آزادگان پرتلاش شاغل در دانشگاه علوم پزشکی گیلان قدردانی کرده و از خداوند منان، برای همگان بهروزی و توفیق روزافزون مسألت دارم.

دکتر ارسلان سالاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان

منبع
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وبدا)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید