کد خبر:13300
پ
IMG_20220107_080210_519

سازمان آتش نشانی لاهیجان به تجهیزات غواصی مجهز شد

گیلان.غدیر خبر؛
شهردار لاهیجان تاکید کرد: ضرورت ایجاد می کرد آتش نشانی لاهیجان، مجهز به ست غواصی شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر؛ رضا زنده دل، شهردار لاهیجان طی گفت و گویی تصریح کرد: به منظور ارتقای امکانات و تجهیزات آتش نشانی شهرداری و آمادگی در برابر حوادث مختلف به ویژه با توجه به وجود استخر طبیعی ۱۷ هکتاری با عمق بیش از سه متر در مرکز شهر لاهیجان، ضرورت ایجاد می کرد آتش نشانی لاهیجان مجهز به ست غواصی شود.
رضا زنده دل افزود: مدیریت شهری لاهیجان در دوره ششم پس از بررسی امکانات آتش نشانی اقدام به خرید تجهیزات غواصی برای آمادگی در برابر حوادث احتمالی کرد.
شهردار لاهیجان اظهار داشت: این تجهیزات با اعتباری بالغ بر ۶۲۰ میلیون ریال از محل حساب درآمد آتش نشانی پرداخت شده است.
زنده دل یادآور شد: تیم غواصی آتش نشانی شهرداری لاهیجان هم تشکیل شده و به زودی زیر نظر مربیان مجرب آموزش های لازم را فرا خواهند گرفت.
وی افزود: با توجه به اینکه حفاظ هایی در دور استخر لاهیجان کشیده شده و تابلوهایی هم در مورد خطر غرق شدن در این مکان نصب شده اما، متاسفانه برخی افراد بدون توجه به هشدارها به صورت عمدی از حفاظ ها رد شده و به داخل استخر می روند و در برخی مواقع باعث بروز حادثه شده که برای امداد رسانی سریع به این افراد به زودی حلقه های نجات در دور استخر نصب می شود.
شهردار لاهیجان از همه شهروندان و گردشگران خواست ضمن توجه به هشدارها و توصیه های ایمنی در زمان حادثه خونسردی خود را حفظ کرده و با تلفن ۱۲۵ آتش نشانی تماس بگیرند.

منبع
روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری لاهیجان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید