کد خبر:17007
پ
۰۰۷

سرپرست فرمانداری رشت: آینده سراوان با حل مسئله پسماند، بسیار زیبا و بعنوان قطب گردشگری قابل تصور است

رشت.غدیر خبر؛ سرپرست فرمانداری رشت با بیان اینکه برای حل مسئله سروان عزم ملی وجود دارد، گفت: آینده سراوان با حل مسئله پسماند بسیار زیبا، جذاب و بعنوان قطب گردشگری قابل تصور است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی غدیر خبر از رشت؛ مهندس کیا عاشوری صبح امروز(چهارشنبه) در جلسه مدیریت پسماند شهرستان رشت با محوریت بررسی مشکلات دهستان سراوان که با حضور مدیران کل بنیاد مسکن، راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیر کل امور روستایی استانداری گیلان، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب گیلان، مدیران شهرستانی و رییس شورا و دهیار روستای سراوان در محل فرمانداری رشت برگزار شد، اظهار کرد: ساماندهی و بهسازی زباله سراوان در اولویت قرار دارد.

وی با تاکید بر لزوم حرکت کاربردی در حوزه پسماند سراوان، افزود: اقدامات کارشناسانه، دانش پایه و کاربردی در ساماندهی پسماند سراوان اثرگذار است.

سرپرست فرمانداری رشت با اشاره به مشکلات زیرساختی در دهستان سراوان، بیان کرد: پروژه های مختلف آسفالت در داخل دهستان و محورهای مواصلاتی توسط بنیاد مسکن و اداره کل راهدری در حال انجام است که باید به سرانجام برسد.

عاشوری با تاکید بر اینکه تعهدات دستگاه های اجرایی در حوزه سراوان تا حصول نتیجه پیگیری و مطالبه می شود، گفت: حسب دستور استاندار محترم که پیگیری جدی در حوزه سراوان دارند، تمامی امورات در این حوزه بایستی طبق زمانبدی مشخص پیش برود و برای مردم عزیز سراوان ملموس باشد، در این رابطه هیچگونه عذری در پیشبرد امورات قابل پذیرش نیست.

وی با بیان اینکه برای حل مسئله سروان عزم ملی وجود دارد، افزود: آینده سراوان با حل مسئله پسماند بسیار زیبا، جذاب و بعنوان قطب گردشگری قابل تصور است.

سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر حل مشکل برق سراوان، بیان کرد: با همت شرکت برق اقدامات خوبی در حوزه پوشش سراسری اجرای طرح کابل خودنگهدار صورت پذیرفته و تلاش بر این است که این طرح بصورت کامل در سراوان انجام و به بهره برداری برسد.

عاشوری با تاکید بر اینکه مشکل آب شرب سراوان بایستی در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شود، گفت: اقدامات در حال انجام و صورت گرفته سراوان به مردم انتقال داده شود.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید