کد خبر:12741
پ
IMG-20211218-WA0000

نایب رئیس شورای شهر رشت مطرح کرد: بررسی حوزه مدیریت شهری در بازده زمانی یکساله

رشت – غدیر خبر – مجید عزیزی در هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه شهرداری نواحی در گذشته به تبعیدگاه تشبیه شده بود، تاُکید کرد: باید به وضعیت و دغدغه های نواحی شهری شهرداری رشت بیش از پیش توجه شود.

به گزارش غدیر خبر/ مجید عزیزی در هفدهمین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه شهرداری نواحی در گذشته به تبعیدگاه تشبیه شده بود تاکید کرد: باید به وضعیت و دغدغه های شهری شهرداری رشت بیش از پیش توجه کرد.

به گزارش پایگاه خبری غدیر خبر،: نایب رئیس شورا با بیان اینکه در جلسات گذشته نسبت به شهردار رشت انتقاداتی مطرح شد، افزود: همینطور که مستحضر هستید جناب سیدامیرحسین علوی حدود کمتر از دوماه سکان مدیریت شهری را برعهده گرفته اند. از نگاه علم مدیریت در این بازه زمانی محدود قطعاً نمی‌شود عملکرد مدیری را ارزیابی نمود و نمره داد. از اعضای شورا تقاضا دارم در کنار نظارت به عملکرد مدیریت شهری بین یک بازده زمانی شش ماهه تا یک ساله به بررسی عملکردها بپردازیم و ان شاءلله به سمت داشتن حفظ شهردار چهار ساله حرکت کنیم.عزیزی اظهار داشت: شهر ما بدلیل عدم ثبات مدیریت در دوره های گذشته از چالش ها و مشکلات زیرساختی چه از حیث عمرانی و چه از حیث منابع انسانی و ساختاری از یک نوع بیماری مدیریت فنی و دانشی رنج میبرد و شناخت اولیه این بیماری و آسیب ها و اولویت بخشی چالش ها و ترمیم و بهبود وضع موجود زمان‌بر هست و قطعا نیاز به زمان دارد.

وی افزود: نقدها و نظارت دقیق و تذکرات همکاران بسیار خوبم در جلسات و دیدارها مبنی بر اشتباهات مدیریتی، تاُثیرگذار و در اصلاح وضع موجود موثر است، اما استدعا هست فرصت مناسب برای اجرای برنامه های مدیریت شهری به شهردار محترم داده شود و البته این دلیل بر نفی نقد مدیریتی و نظارت مستمر بر عملکرد مدیریتی شهردار محترم نیست و باید با ایشان در جهت اصلاح شرایط موجود همکاری مستمر را انجام دهیم.

وی با تاُکید به اینکه برخورد با تخلفات و انحرافات باید بر اساس مستندات باشد گفت: تاُکید میکنم صحبت های بنده دلیل بر همراهی با هیچ فردی نیست و ان شاءالله اعضای محترم شورای اسلامی شهر رشت مستمراً باید از بُعد نظارتی با دقت عمل کنیم و جلوی هر گونه اشتباهات مدیریتی را بگیریم تا مردم بیش از این از ضعف های مدیریتی شهری آسیب نبینند.

منبع
روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید